Telefon

Samsung yeni bombasını duyurdu!

Samsung kısa mühlet evvel, geçen yılki Galaxy A03‘ün halefi olan Galaxy A04 akıllı telefonunu piyasaya sürdü. Marka akabinde çalışmalarına sürat kesmeden devam etti. Bu aygıtın piyasaya sürülüşünü Hindistan’da Galaxy A04’lerin piyasaya sürülmesiyle takip etti.

Samsung yeni bombasını duyurdu!

Şimdi, dizideki Galaxy A04e isimli öteki bir aygıt, NBTC ve Endonezya Telekom sertifikasyon veritabanlarında listelendi ve akıllı telefonla ilgili birtakım detayları ortaya çıkardı. Galaxy A04, NBTC web sitesinde SM-A042FS/DS olarak listelenmiş.

Telefonun ismi da listede Galaxy A04e olarak onaylandı. Model numarasındaki DS, evvelki Galaxy akıllı telefonlarda görüldüğü üzere bölgeye nazaran değişen Çift SIM özelliklerini temsil ediyor. NBTC web sitesine nazaran aygıt GSM, WCDMA ve LTE’yi destekleyecek. Düşük maliyetli bir aygıt olduğu için 5G takviyesi olmayacak.

Ayrıca, SM-A042F model numarasına sahip Samsung Galaxy A04e, Endonezya Telekom web sitesinde listelenmiş. Model numarasında küçük bir fark var, lakin Indonesia Telecom web sitesi bunun hakikaten Galaxy A04e olduğunu onaylıyor. Bu bilgilerin dışında akıllı telefonun öbür hiçbir özelliği açıklanmadı.

Daha evvel Samsung Galaxy A04e, SM-A042F model numarasıyla Geekbench’te görülmüştü, fakat bunun Galaxy A04 Core olduğu varsayım ediliyordu. Artık durumun bu türlü olmadığı açık olduğuna nazaran, Galaxy A04e’nin bir PowerVR Rogue GE8320 GPU ile birlikte bir MediaTek Helio G35 SoC ile gelmesini bekleyebiliriz. En az 3 GB RAM’e sahip olacak ve kutudan Android 12’yi başlatacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!