Telefon

Samsung’da uygun fiyatlı Galaxy S23 çıkmazı!

Samsung, 2022 yılına Galaxy S22 ailesi ve S21 FE modelleriyle süratli bir giriş yaparak birinci iki çeyrekte akıllı telefon dünyasında ismini doruğa taşıdı. Bu gidişatı daha da büyütmek isteyen şirket, amiral gemisi serisi Galaxy S23 ailesi üzerinde çalışmalarını sürdürüyor.

Galaxy S23, uygun fiyatlı olabilmek ismine kimi bileşenlerinden vazgeçecek

Son devirde tüm dünyada yaşanan ekonomik dalgalanmalar, birçok teknolojik eserin fiyatında olağandışı artışa neden oldu. Hal bu türlü olunca nispeten uygun fiyatlı olarak kalmak isteyen Samsung, yeni arayışlara girdi. Şirket, bilhassa temel modelin fiyatını düşürmeyi amaçlıyor.

Önemli bir kaynaktan elde edilen bilgiye nazaran Galaxy S23, uygun fiyatlı olmak için kimi özelliklerinde indirgeme yoluna gidecek. Kaynağa nazaran Samsung, standart modelde kimi özelliklerini ortadan kaldıracak yahut birtakım bileşenlerini düşürecek. Bilgiye nazaran düşüş görmesi beklenen olan bir bileşen titreşim motoru olacak.

Öte yandan daha evvel elde edilen bilgilere nazaran serinin en değerli oyuncusu olan Galaxy S23 Ultra, adeta çıtayı diğer bir düzeye taşıyor. İşlemci koltuğunda Snapdragon 8 Gen 2’ye yer verecek model, 8 GB RAM’e sahip olacak.

Galaxy S23 Ultra modelinin beklenen kimi özellikleri

  • 6.1″ FHD+ sAMOLED ekran, 120Hz yenileme hızı
  • Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 işlemci
  • 50 megapiksel (OIS) + 12 megapiksel (UW) + 10 megapiksel (Tele) art kamera
  • 10 megapiksel ön kamera
  • 8GB RAM
  • 128GB, 256GB depolama
  • Android 13, OneUI 5 işletim sistemi
  • 3,900mAh batarya, 25W süratli şarj, 15W kablosuz şarj

Son olarak Galaxy S23 Ultra’nın teknik olarak imgeleri çok daha detaylı bir biçimde irdelemesine müsaade vermesi için 200 Megapiksellik bir sensörle gelmesi kelam konusu. Bugüne dek ortaya çıkan sızıntıların ortak noktası da bu istikamette.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!