Teknoloji

Samsung’dan büyük sürpriz! Hazırlıklar tamamlandı

Teknoloji devi Samsung, Galaxy S22 serisi için Kamera uygulamasına ekleyeceği yeni bir özellik ile kullanıcılarını sevindirmeye hazırlanıyor. Yakında yayınlanması beklenen bu yeniliğin, Galaxy S22 serisi kullanıcılarının Hyperlapse modunda kayıt yaparken çeşitli parametreleri değiştirmelerine imkan tanıması bekleniyor.

Güncelleme yolda

Güncellemenin sebebi aslında Galaxy S22 kullanıcılarının bu taraftaki istekleri. Daha evvel Samsung’dan Hyperlapse modunda ISO, deklanşör suratı, beyaz istikrarı ve odak dahil olmak üzere daha fazla denetim parametresinin yer almasını isteyen Galaxy S22 müşterileri, birkaç Samsung kamera geliştiricisine ulaştı. Geliştiriciler bu isteklere karşılık verdiler ve kısa bir mühlet evvel de resmi Topluluk forumlarında Galaxy S22 için Hyperlapse modunda manzarayı manipüle etmek ve denetim etmek için daha fazla yol eklemeye çalıştıklarını açıkladılar.

Yakında geliyor

Samsung mühendisleri bu yeni Kamera özelliklerinin kullanıcılarla paylaşılacağı somut bir vakit dilimini şimdilik açıklamadılar. Bu güncelleme muhtemelen, Samsung’un One UI 4.1.1 ve One UI 5.0 için öteki planlarına bağlı olarak yayınlanacak.

Samsung muhtemelen bu Hyperlapse Pro Modu seçeneklerini Galaxy S22 serisi dışında daha fazla Galaxy aygıtına da eklemek isteyecektir. Lakin yol haritasının nasıl geliştiğini ve bu özelliklerin gerçek dünyada ne kadar düzgün çalıştığını bekleyip görmemiz gerekecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi