Telefon

Samsung’dan Galaxy S23 serisi için argümanlı açıklama!

Samsung, yakın vakitte Galaxy S23 serisi ile kullanıcıların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Bununla birlikte S23 serisiyle ilgili pek çok ayrıntı ortaya çıktı. Son olarak da Samsung’un CEO’su, Unpacked aktifliği öncesinde bir blog yazısı yayınladı. Burada ise şirketin geleceğe yönelik planlarından ve yeni performans standartlarından bahsetti.

CEO’ya nazaran S23 serisi, tüm Galaxy modelleri ortasında en güzeli olacak

Samsung CEO’su TM Roh, 1 Şubat’ta gerçekleşecek olan Unpacked etkinliği öncesinde yeni Galaxy serisinin sunacağı inovasyonların yer aldığı bir yazı paylaştı. Şirket, bu aktiflik kapsamında Galaxy S23, S23 Plus ve S23 Ultra modelleriyle karşımıza çıkacak. Bunun yanı sıra aktiflikte bir öbür “Ultra” modelinin de olacağı düşünülüyor.

TM Roh ise yazısında, yalnızca performans olarak değil kamera özellikleri kelam konusu olduğunda da yeni performans standartlarından bahsediyor. Ayrıyeten Galaxy S23 serisinin, çeşitli yükseltmelerle daha akıllı ve daha âlâ bir kamera tecrübesi sunacağını söylüyor.

Roh ayrıyeten, Samsung’un şimdiye kadarki en süratli ve akıcı Galaxy S tecrübesini sağlayan yeni yonga setine de işaret ediyor. Şirketin kendi Exynos yonga setlerini Qualcomm’un Snapdragon 8 Gen 2′ye bırakması bekleniyor. Bunun yanı sıra S23 serisinin tüm Galaxy akıllı telefonlar ortasında en yeterli tecrübesi sunacağını belirtti.

Son olarak da Samsung, eylül ayında duyurulan etraf stratejisini iki katına çıkardığını söylüyor. Bunun yanı sıra kalite ve dayanıklılıktan ödün vermeden daha fazla geri dönüştürülmüş materyal kullanacağını da ekliyor. Ayrıyeten şirket, amiral gemisi aygıtlarına en az 4 yıllık büyük yazılım güncellemeleri vaat ediyor.

“Daha fazla eser bileşeninde geri dönüştürülmüş materyal kullanıyoruz. Bizimle birebir yaklaşımı paylaşan iş ortaklarımızla iş birliği yaparak insanları bir ortaya getiriyoruz. Böylelikle toplum ve dünyamız için olumlu bir değişim yaratıyor, bölümümüz için yeni maksatlar belirliyoruz. 1 Şubat’ta gerçekleşecek Unpacked etkinliğinde inovasyon ve sürdürebilirliğin bir ortaya gelmesi ile premium aygıt tecrübesinin nasıl yaratılabildiğini göstereceğiz. (…)”

Peki, siz Galaxy S23 serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking