Teknoloji

Samsung’dan giriş düzeyi model için Android 12 müjdesi!

Android 13’ün kararlı sürümünün gelmesiyle akıllı telefon üreticileri eski yapıların dağıtımını hızlandırmaya başladı. Bu kapsamda artık giriş segment aygıtların bile kullanıcı tecrübesini artıran yeni sürümleri aldığını görüyoruz. Son olarak ülkemizde de satışı bulunan uygun fiyatlı bir Samsung modeli Android 12 almaya başladı.

Samsung Galaxy A01, Android 12 güncellemesi aldı

Samsung, kısa bir müddet evvel sürpriz yaparak 2019’da satışa çıkan giriş düzeyi Galaxy A01 için Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesi yayınladı. Sürüm, A015FXXU5CVK5 yapı numarasına sahip ve Eylül 2022 güvenlik yamasını beraberinde getiriyor. Bu; onlarca güvenlik ve saklılık açığını ortadan kaldırıyor.


Samsung Galaxy A01 Android 12 güncellemesi aldı

Şirketin güncelleme siyaseti bu modelde de değişmedi. Çünkü ilgili sürüm, birinci etapta yalnızca Özbekistan‘da yayınlandı. Önümüzdeki günlerde öteki pazarlara da gitmesi kelam konusu.

Söz konusu ülkede yaşıyorsanız Ayarlar > Yazılım güncellemesi kısmına girip “İndir ve yükle” butonuna tıklayarak aygıtınızı Android 12’ye yükseltebilirsiniz. Türkiye ve başka bölgelerde yaşayan kullanıcıların ise bir mühlet daha beklemesi gerekecek.

Android 12 tabanlı One UI 4.1 güncellemesi nasıl yüklenir?

  • Telefonunuzdan Ayarlar’a girin.
  • Aşağıda bulunan Yazılım güncellemesine tıklayın.
  • İndir ve Yükle’ye tıklayın.
  • Eğer bir güncelleme varsa burada karşınıza çıkacaktır. İndir’i tıklayın.
  • Yeterince şarjınız yoksa aygıtınızı kablo aracılığıyla şarja bağlayın.
  • Ardından indirme süreci tamamlanınca Yükle butonuna basın.
  • Cihazınız yüklemeyi gerçekleştirip tekrar başlatılacaktır.

Peki siz bu bahis hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlardan bizlerle paylaşmayı unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al