Telefon

Samsung’un Android 13 muştusu kullanıcılarının yüzünü güldürdü

Google, Android kullanıcılarının merakla bekledikleri Android 13 güncellemesini Mayıs ayında gerçekleştirdiği lansmanda resmen duyurmuş ve o tarihten itibaren de çalışmalarını sürdürmüştü. Lakin şimdi Pixel modelleri dahil hiçbir telefon full sürümü alabilmiş değil. Tabi neredeyse 2022 yılının sonlarına gelmiş olmamız nedeniyle, artık markaların çalışmalarını tamamlama evresine bir epey yaklaştıklarını da belirtelim.

Markalar bazında Android 13 güncellemesinin son sürümüne kavuşacak birinci isim tabi ki Google’ın kendi akıllı telefonları olan Pixel modelleri olacaktır. Lakin Android ile özdeşleşen ve bu sistemin en büyük kullanıcısı olan Samsung olduğu için, gözler daha çok Güney Koreli teknoloji devinin üzerinde.

Samsung’un Android 13 muştusu kullanıcılarının yüzünü güldürdü

Üzerindeki baskı her geçen gün artan Samsung ise geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamayla, Android 13 güncellemesi çalışmalarında sona gelindiğini ve güncellemeyi alacak birinci modelin Galaxy S22 serisi olacağını söyledi.

Aslında zati Galaxy S22 serisinin Güney Koreli teknoloji devinin en son piyasaya sürdüğü modellerden oluştuğu düşünüldüğünde, Android 13’ün birinci olarak bu seriye gelmesinde şaşırtan bir şey yok. Öte yandan Samsung’a yakın kaynaklardan alınan bilgilere nazaran, şirket asıl sürprizi öteki modelleri için yapacak. Olağan kaideler altında 2023 yılının başlarında bu sürüme kavuşması beklenilen S21 serisi ile en son piyasaya sürülen katlanabilir akıllı telefon modellerinin Android 13 güncellemesine 2022 yılı bitmeden kavuşabileceği konuşuluyor. Bakalım Samsung bu hususta nasıl bir yol izleyecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!