Telefon

Samsung’un başı şişen pilleriyle kederde

Dünyanın en değerli teknoloji markalarından biri olan Samsung, akıllı telefondan tablete, bilgisayardan buzdolabına onlarca farklı kesimde binlerce farklı aygıt geliştiren bir isim. Lakin Samsung’u Xiaomi ya da Oppo’dan ayıran en kıymetli istikameti, yalnızca bu aygıtları değil, bu aygıtların yedek modüllerini ve ana donanımlarını da üretiyor olması. Örneğin Samsung bir taraftan iPhone serisi ile rekabet içerisindeyken, başka taraftan bu telefonlarda kullanılan üst seviye panelleri de üreten isim.

İşte şirket vakit zaman bu kadar çok dallanıp budaklanmasının dezavantajlarını da yaşıyor. Tıpkı piller de olduğu üzere. Tıpkı anda onlarca farklı bahse yetişmesi gereken Samsung, bir türlü pillerle alakalı külfetlerini çözemedi.

Samsung’un başı şişen pilleriyle dertte

Geçtiğimiz günlerde yeni bir içerik paylaşan ünlü bir YouTuber, Samsung marka birkaç akıllı telefonun pillerinin şişmesinden şikayetçi olmuştu. Bilhassa 2 yaşını geçen akıllı telefonlarda bu durumun daha sık rastlanıldığını lisana getiren YouTuber’ın bu paylaşımının altına adeta yorum yağdı.

Binlerce Samsung akıllı telefon kullanıcısının tıpkı şikayetleri lisana getirmesi üzerine ikinci bir açıklama yapan YouTuber, Samsung cephesinden bilgi geldiğini ve bu yanılgının kendilerince kabul edildiğini lisana getirdi. Buna nazaran Samsung pillerinde bir sorun olduğunun farkında ve bu sorunun ne olduğunu bulabilmek için çoktan kolları sıvadı. Tabi bu vakte kadar kelam konusu sıkıntıyla uğraşanlara ne olacağı ve bundan sonraki süreçte şişen pillere ait tüketicilere ne üzere kolaylıkların sağlanacağı bahislerinde rastgele bir açıklama yapılmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!