Telefon

Samsung’un Galaxy M54 için çok öbür planları var

Samsung’da artık her şirket üzere ağır geçen bir yılın sonuna gelmenin heyecanını yaşıyor. 1 Ocak’tan buyana ağır bir mesai içerisinde olan şirket, bilhassa Galaxy S serisinin yeni modelleri ve katlanabilir telefon markalarının yeni üyeleriyle dikkatleri üzerine çekmişti. Bununla birlikte hoş bir son yapmak isteyen Güney Koreli teknoloji devi, bunu Galaxy M54 modeliyle sağlamak niyetinde.

Her ne kadar bu telefonu 2022 yılı bitmeden çıkarmak bir epey güç olsa da, Samsung’a yakın kaynaklar Güney Koreli teknoloji devinin bu hususta bir sürpriz yapabileceğini söylüyor. Pekala bir evvelki model olan Galaxy M53’ün Nisan ayında çıktığı düşünüldüğünde, yıl bitmeden nitekim Galaxy M54’ü görür müyüz? İşte orasını lakin Samsung bilir fakat bugün itibariyle bizim de bildiğimiz çok kıymetli bir husus var: Yonga seti.

Samsung’un Galaxy M54 için çok diğer planları var

Güney Koreli şirket, Galaxy M53 modelinde MediaTek Dimensity 900 yonga setini tercih etmişti. Lakin gelen son haberlere nazaran Galaxy M54 modelinde marka değişikliğine gidilerek Snapdragon tercih edilecek. Üstelik bu yonga seti o denli sıradan bir işlemci kümesi değil, bir vakitlerin amiral gemilerine güç veren Snapdragon 888 olacak.

Eğer bu söylenti doğruysa, Samsung’un orta segment akıllı telefon dünyasında birçok taşı yerinden oynatacağını söyleyebiliriz. Lakin benzeri haberlerin farklı Galaxy M modelleri için de çıktığını ama sonrasında gerçeğe dönüşmediği düşünüldüğünde, yeniden de temkinli olmakta yarar olduğunu hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!