Teknoloji

SHIB, haftayı %18’lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi?

Shiba Inu ( SHIB ), piyasadaki en tanınan kripto para ünitesi olarak başladığı haftayı, CoinMarketCap’in trend listesinde birinci sırada yer alan dog göğüs tokeni ile kapatıyor.

SHIB, haftayı %18’lik artış ile kapattı! Devamı gelir mi?

SHIB şu anda hem kripto para piyasasında en yeterli bilinen dijital varlık olan Bitcoin’in ( BTC ) hem de şu anda üçüncü sırada yer alan Fetch.ai’nin ( FET ) üzerinde seyrediyor.

SHIB en trend kripto paradır. Kaynak: CoinMarketCap
Aramalar ve popülerlik açısından pazar başkanı En trend madeni para Shiba Inu şu anda son 24 saatte %6,15 ve evvelki haftaya nazaran %18,08 artışla 0,000009747 $’dan el değiştiriyor.

SHIB 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Geçen hafta piyasa kıymetine 900 milyon dolar ekleyen dog göğüs token, artık toplam 5.35 milyar dolar bedelinde.

SHIB için bir sonraki gaye düzey, 10 Kasım’dan bu yana kripto para ünitesinin tavanı olarak hizmet veren kritik günlük hareketli ortalama (MA) 50 bariyeri olan 0,0000087 $’ı aştıktan sonra artık 0,00001 $.

Bununla birlikte, kripto para topluluğu üyeleri tarafından CoinMarketCap’te platformun Fiyat Varsayımı aracını kullanarak sunulan en son oy sayısına nazaran, kripto topluluğu SHIB’in 31 Ocak 2023’te ortalama 0,000010439 $ fiyatla süreç yapmasını bekliyor.

Finbold’un Shiba Inu’yu Ocak 2023’te takip edilmesi gereken en yeterli beş mem para ünitesinden biri olarak tanımladığını da belirtmek kıymetlidir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking