Teknoloji

Togg’dan yeni adım: Trugo şarj istasyonlarının kurulacağı yerler belirli oldu!

Yerli araba teşebbüsü Togg, her geçen gün yeni bir adım atarak yollara düşmek için hazırlanıyor. Kuruluş, kendi şarj istasyonu markası olan Trugo için için de çalışmalarını hızlandırdı. O denli ki şarj istasyonu hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ediyor.

Togg’un şarj istasyonu Trugo, Kuzey Marmara Otoyolu’nda

ShiftDelete.Net kurucusu Hakkı Alkan, Togg’un şarj istasyonları hakkında yeni bir bilgiye ulaştı. Buna nazaran Kuzey Marmara Otoyolu’nda bulunan şarj istasyonlarına bir yenisi daha eklenecek. Togg’un şarj istasyonu Trugo, yakın vakitte burada hizmet vermeye başlayacak.

Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında Güç Piyasası Düzenleme Kurumu’ndan (EPDK) lisans alan Trugo, teşebbüslerine sürat kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde 100. yılını kutlayan Shell, Trugo şirketi ile stratejik iş birliği başlattığını duyurdu.

Anlaşma hakkında Shell Türkiye Ülke Lideri Ahmet Fazilet, şu tabirleri kullandı.

Shell & Turcas olarak elektrikli araç kullanıcılarına kesintisiz bir tecrübe yaşatmak için Türkiye’nin elektrikli arabası Togg’un şarj tahlilleri sunan Trugo şirketi ile stratejik bir iş birliğine imza attık. İş birliğimiz kapsamında togg Trugo ve Shell & Turcas olarak, 81 vilayette 180 kWs üzeri şarj aygıtları ile tüm elektrikli araç kullanıcılarına hizmet vermek için birlikte çalışacağız. 400 lokasyonda 600’den fazla yüksek süratli şarj aygıtı kuracağız.

Öte yandan Togg, CES 2023‘te dikkatleri üzerine çekti. Togg CEO’su M. Gürcan Karakaş, sipariş usullerine ait bilinmeyenlere açıklık getirdi. “Şubat ayında da siparişleri açıp, birinci çeyrek sonunda birinci akıllı cihazlarımızı kullanıcılarımızla buluşturmaya başlayacağız.” diyen Karakaş, “Siparişleri ferdi kullanıcılar öncelikli olmak üzere 2023 boyunca teslim edeceğiz.” sözlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking