Teknoloji

Shiba Inu, 3 ayda 35.000’den fazla sahip ekledi!

Devam eden kripto piyasası oynaklığı, 2021’de gibisi görülmemiş bir büyüme kaydeden Shiba Inu ( SHIB ) üzere göğüs paralarını kıymetli ölçüde etkiledi. Depresif piyasalara karşın, SHIB yatırımcılarının bir kısmı, mevcut durumu görmezden gelerek madeni parayı giderek daha fazla biriktirerek potansiyel olarak ralli için varlığa bahis oynuyor.

Shiba Inu, 3 ayda 35.000’den fazla sahip ekledi!

23 Eylül itibariyle, SHIB’nin 1.226.030 holding adresi vardı ve üç ay içinde yaklaşık 35.834 yeni sahip ekledi. Eklenen sahipler, CoinMarketCap datalarına nazaran 27 Haziran’da kaydedilen 1.190.196’dan yaklaşık %3’lük bir büyümeyi temsil ediyor.

SHIB üç aylık sahipler tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

Verilere nazaran, SHIB sahiplerinin sayısı, Ağustos başında bir düşüş yaşamadan evvel Haziran ayının sonundan itibaren istikrarlı bir halde artıyordu.

SHIB’nin yüksek oynaklığı

Bu ortada, SHIB’nin fiyat yörüngesi, daha geniş kripto pazarına uygun olarak gayret etmeye devam ediyor. Varlık bilhassa, hem kıymeti hem de popülaritesi arttığında 2021’in en yüksek düzeylerini yine kazanmaya çalışıyor.

Üç ay boyunca, SHIB’nin kıymeti inişler ve çıkışlar yaşadı, fakat fiyat büyük ölçüde baskı altında kaldı. Devir boyunca, SHIB 15 Ağustos’ta tepe yaptı, 0.000017 dolardan süreç gördü ve basına nazaran, kripto para son 24 saatte neredeyse %5 karla 0.000011 dolardan süreç görüyordu.

SHIB üç aylık fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - İstanbul Eşya Depolama - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!