Teknoloji

SHIB’in piyasa pahası bir haftada 1,7 milyar dolar arttı! Yükseliş devam eder mi?

Yılbaşından bu yana kripto para ünitesi kesimindeki değerli fiyat artışları yavaşlamaya başlasa da, Shiba Inu ( SHIB ) listelerinde hala güçlü ilerlemeler kaydediyor ve onu tüm kripto para üniteleri ortasında günlük piyasa yararlarında başkan olarak konumlandırıyor.

SHIB’in piyasa kıymeti bir haftada 1,7 milyar dolar arttı! Yükseliş devam eder mi?

Shiba Inu, kripto takibinden alınan bilgilere nazaran, yazının yazıldığı sırada 0,00001209 $ fiyatıyla el değiştiriyor, son 24 saatte %15,17’lik etkileyici bir artış kaydediyor ve bu göstergeye nazaran tüm dijital varlıklar ortasında birinci sırayı alıyor.

Günlük piyasa çıkarlarına nazaran en âlâ kripto para üniteleri. Kaynak: CoinMarketCap

SHIB’i günlük 24 saatte %12,31’lik artışla yaklaşık 0,03899 dolar düzeylerinden süreç görüyordu, lakin saatler evvel başlayan düşüş ile birlikte 0.00001152 dolar düzeyinden süreç görmekte.

Merkezi olmayan finans ( DeFi ) dog göğüs tokeninin mevcut fiyatı, grafiklerin de gösterdiği üzere, bir evvelki aya kıyasla kümülatif %39,18’lik bir büyümeye işaret etmenin yanı sıra, evvelki yedi güne nazaran %34,90’lık bir artış gösteriyor.

Shiba Inu 24 saatlik fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

Piyasa bedeli ve süreç hacmi kazanımları

Shiba Inu’nun piyasa kıymetinin 24 saat evvelki 5,76 milyar $’a kıyasla şu anda 6,62 milyar $ olduğunu belirtmekte yarar var, bu da tokenin piyasa bedelinde yalnızca bir gün içinde 870 milyon $’lık bir giriş gördüğü manasına geliyor. Bunun da ötesinde, SHIB’nin piyasa pahası bir haftada 1,7 milyar dolar yahut %34,55 arttı.

Bu ortada, 18 Ocak’ta alınan en son bilgilere nazaran, SHIB’nin 24 saatlik süreç hacmi, 11 Ocak’ta kaydedilen 411,35 milyon $’a kıyasla %122,76 üzere büyük bir artış göstererek 916,32 milyon $ düzeyinde bulunuyor.

Shiba Inu’nun kazanımları , kripto piyasasındaki yükseliş hissine atfedilebilse de, SHIB grubunun uzun müddettir beklenen 2. katman blok zinciri Shibarium’un temel kavramlarını tanıtması üzere ekosistemini çevreleyen olumlu gelişmeler , onun daha sonraki başarısı üzerinde değerli bir tesire sahip olabilir.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al