Teknoloji

Şimdiye kadar çekilmiş en değerli 5 dizi!

Günümüzde Televizyonun Altın Çağında yaşıyoruz. Bir vakitler sıradan bir cümbüş olarak kabul edilen 20 dakikalık sitcom’lardan önemli manada paralar harcanan üretimlere hakikat geçiş yaptık. Sinema ölçeğinde diziler artık günümüzde yayın akışı hizmetleri tarafından sunuluyor. Bu kapsamda önemli paralar harcanıyor diyebiliriz. Biz de sizler için bugüne kadar yapılmış üretimler ortasında servet harcanan 5 yapımı sıraladık.

Artan yapım kıymetleri, değerli sinema direktörleri ve oyuncularının yanı sıra tanınmış franchise’ların yan eserleri ile gelen bu TV devri, kaliteli televizyonun sinemadaki emsallerinden ayırt edilemez hale geldiği bir çağa işaret ediyor. İşte o liste:

‘Halo’ (2022 -) – Kısım başına 10 milyon dolar

İkonik Microsoft görüntü oyununa dayanan Halo, sevilen serinin Paramount+ serisinde televizyona uyarlanan versiyonu. Birleşmiş Milletler Uzay Komutanlığı ile Covenant olarak bilinen uzaylı ittifakı ortasındaki savaşın akabinde Halo, bilim kurgu masalını büyük bir formda küçük ekrana taşıyor.

The Crown” (2016 -) – Kısım başına 13 milyon dolar

Dönem dramaları tabiatı gereği değerli üretimlerdir. Netflix’in The Crown dizisi, tarihî olarak hakikat setler, kostümler, saç ve makyajın yanı sıra hem görünen hem de kulağa gerçek hayattaki benzerleri üzere gelen oyuncuları seçmekten, İngiliz kraliyet ailesinin öyküsünü sinemaya taşımak için hiçbir masraftan kaçınmadı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!