Teknoloji

Converse Sneaker fiyatında büyük indirim! 1200 TL’lik ayakkabının fiyatı 145 TL’ye düştü!

Dünyanın önde gelen ayakkabı markalarından biri olan Converse, genel olarak ABD’de çok tanınan. Uzun müddettir ülkemizde de hizmet veren Converse bilhassa bilekli sneaker modelleriyle çok hit olmuştu. Yaklaşık olarak 15 yıl evvel Converse’in Türkiye’de altın çağını yaşadığını söyleyebiliriz. O periyotta bilhassa liselerde en çok tercih edilen ayakkabı modellerinin başında Converse geliyordu.

Hatta o efsane periyotta, Nike Total 90 ile birlikte Converse’in tepeyi paylaştığını söylemek çok yanlış olmayacaktır.

Aradan geçen yıllarda Converse genel olarak popülaritesini müdafaayı başardı. Ama şimdilerde o efsane dönemindeki üzere çok fazla tercih edilmiyor.

Converse Sneaker fiyatları genel olarak yaz mevsimlerinde artar. Kış mevsimlerinde ise düşer. Bu durumun temel nedeni ise mevsim kaideleridir. Genel olarak keten ayakkabılar kış aylarında çok fazla tercih edilmiyor. Bu sebepten dolayı de Sneaker fiyatlarında kıymetli düşüşler kelam konusu olabiliyor.

Converse Sneaker fiyatında büyük indirim! 1200 TL’lik ayakkabının fiyatı 145 TL’ye düştü!

Bu düşüşlerin bir öbür nedeni de satıcının elinde her numaradan aşikâr adetlerde kalmış olması. Numara az olunca fiyatlar da düşüyor. Zira serinin devamı gelmeyeceği için elde kalan eserlerin bir an evvel bitmesi amaçlanıyor.

İşte şu sıralar Converse Sneaker fiyatlarında da bu türlü bir indirim kelam konusu. Olağan kurallarda fiyatı çok daha yüksek olan ayakkabıyı şimdilerde 145 TL’ye satın alabilirsiniz.

Dilerseniz indirimli satın alma sayfasına buradan göz atabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi