Telefon

Sızdırılan Samsung Galaxy S23 Ultra tasarımı, kullanıcıları heyecanlandırdı

Akıllı telefon dünyası suların asla durulmadığı bir pazar. O denli ki şimdi bir telefonun çıkmasının üzerinden dakikalar geçmesine karşın bile, tıpkı telefonun bir sonraki modeli konuşulmaya başlanabiliyor. Hal bu türlü olunca da, sızıntı paylaşımlarıyla dikkat çeken duyumcuların materyali asla tükenmiyor. İşte bugüne kadar paylaştığı sağlam sızıntılarla dikkat çeken Ice Universe, Galaxy S23 serisinin en güçlü modeli olması beklenen Galaxy S23 Ultra’ya ilişkin yeni bir görsel paylaştı.

Şirket tarafından “Samsung’un şu ana kadar geliştirdiği en düzgün telefon” nitelendirilmesiyle paylaşılan bu görselden, Galaxy S23 Ultra’nın kimi özelliklerini çıkarmak mümkün. Gerçekten sızıntıya baktığımız vakit, Galaxy S23 Ultra’nın düz ekranla karşımıza geleceğini anlıyoruz. Bu da, son vakitlerde artan yanları kavisli ekran söylentilerine bir son verecek bilgi olarak kayıtlara geçiyor.

Sızdırılan Samsung Galaxy S23 Ultra tasarımı, kullanıcıları heyecanlandırdı

Öte yandan telefonun ön yüzeyinde yer alacak selfie kamerasının tekrar ekranın üst orta kısmında delikli bir yapı olarak belireceğini de anlamış olduk. Aygıtın art yüzeyine baktığımız vakit ise, 5’li bir sensör kurulumunun olduğunu görüyoruz. Bunların dışında sızıntıyı paylaşan kanalın kullandığı en uygun telefon nitelendirmesini hangi özelliğe dayanarak yaptığı ise bilinmiyor. Son olarak, Güney Koreli teknoloji devinin yeni amiral gemisi serisini 2023 yılının başlarında tanıtacağını hatırlatalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!