Teknoloji

Skoda gemileri yaktı! Scala 2023 fiyatlarıyla rakiplerine meydan okuyor!

C hatchback tarafında tüketicilerin pek çok alternatifi mevcut. Seat Leon, Volkswagen Golf, Opel Astra HB, Peugeot 308 üzere arabalar bu segmentin birinci akla gelen modelleri. Lakin Skoda Scala üzere araçlar da tüketiciler için değerli alternatifler oluşturuyor. Fiyat olarak rakipleriyle kıyaslandığında hayli uygun kalan Scala, donanım olarak da hayli güzel özellikler sunuyor.

Skoda Scala fiyat listesi: Mantık evliliği!

Kabul etmek gerekir ki Skoda Scala sınıfının en güzel arabası değil. Fakat en mantıklı arabası desek herhalde birçok kişi itiraz etmez.

Opel Astra HB, Peugeot 308 üzere modellerin fiyat manasında yüksekten uçması, tüketicileri Scala üzere fırsat araçlara yönlendiriyor. Pekala lakin kelam konusu arabanın aktüel fiyat listesi ne durumda? Malum sıfır araç piyasasında artık aylık değil haftalık değişen fiyatlardan bahsediyoruz.

Skoda Scala çok güçlü bir donanım listesine sahip değil. Araç giriş paketinde 699.400 TL’lik bir fiyat etiketine sahip.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!