Teknoloji

Skoda Octavia fiyat listesi: Güya uçak alıyoruz

C sınıfı sedanın değerli isimlerinden biri olan Skoda Octavia, epey konforlu bir araba. Skoda bu manada takdiri hak ediyor diyebiliriz. Çünkü aracın bilhassa de dolu paketleri, kullanıcısını premium hissettirme konusunda çabucak hemen hiçbir şeyden eksik kalmıyor. Yol tutuş manasında da muhakkak bir standardı tutturan Octavia, zati güvenlik testlerinden de muvaffakiyetle geçmiş ve sağlamlığını kanıtlamıştı.

Skoda Octavia fiyat listesi: Güya uçak alıyoruz

Ancak Skoda’yı aracın teknik özellikleri konusunda ne kadar översek övelim, bunu fiyat kısmına ne yazık ki yansıtamıyoruz. Markanın benimsediği yüksek fiyat siyaseti, maalesef Octavia modeline de sirayet etmiş durumda.

785.010 TL’lik giriş fiyatı ile bizlere hayatı sorgulatan araba, en dolu paketinde ise 1.850.010 TL’lik fiyat etiketi ile birlikte geliyor. Bu durum, bizde otomobil değil de güya uçak alıyoruz hissiyatı yarattı ve bunu da haberimizin başlığında kullanmaktan çekinmedik.

Peki lakin Skoda Octavia baz donanım düzeyinde kullanıcılarına neler sunuyor? Bir sefer araç, bütün paketlerinde DSG şanzımana sahip. Skoda tarafına küçük bir tenkit yapacak olursak giriş paketinde manuel vites kullanılıp fiyat biraz daha uyguna çekilemez miydi sorusunu da sormuş olalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom