Telefon

OnePlus, yeni Pro amiral gemisi aygıtını duyurdu!

Yıl sonuna yaklaşırken, akıllı telefon markalarının ekseriyetle yıl sonu yahut yeni yılın başında piyasaya sürülecek olan amiral gemisi akıllı telefonlarıyla ilgili çok sayıda sızıntı da çıkmaya başladı. Bu kapsamda OnePlus da isminden kelam ettirecek kimi çalışmalar için kolları sıvamış durumda.

Şimdi yayınlanan son sızıntılara nazaran yalnızca temel 11 modeli olabilecek OnePlus 11 Pro ile ilgili değişik ayrıntılar netleşti. Bu yılın başlarında, Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus 10 Pro‘yu birinci amiral gemisi modeli olarak piyasaya sürmüştü ve hiçbir temel model piyasaya sürülmeyecekti. Lakin yeni bir rapor, markanın bu yıl OnePlus 11’i piyasaya süreceğini gösteriyor. Lakin bu model, tipik olarak bir Pro varyantında yahut muhtemelen OnePlus 11 Pro’da bulunan birinci sınıf özelliklere ve özelliklere sahip olacak. Haber, Twitter’da “Yaklaşan OnePlus Pro modeline OnePlus 11 deniyor” diyen bilinen bir haberci Max Jambor’dan geldi.

OnePlus, yeni Pro amiral gemisi aygıtını duyurdu!

Başka bir deyişle, temel 11 modeli, muhtemelen önümüzdeki yılın en azından birinci yarısı için şirketin gerçek amiral gemisi modeli olacak. Şu an itibariyle, yeni birinci sınıf aygıtın 2022’deki 10 Pro modeliyle tıpkı lansman periyodu civarında tanıtılması bekleniyor. Münasebetiyle, Ocak 2023’te bir lansman bekleyebiliriz.m Bunun dışında, OnePlus 11’in 2023 için Qualcomm Snapdragon 8 Gen 2 yonga setine sahip birinci amiral gemisi olma mümkünlüğü da var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi