Teknoloji

Skoda Scala fiyatları tabanı gördü

Sınıfında Volkswagen Golf, Seat Leon, Opel Astra HB, Peugeot 308 üzere önemli rakipleri bulunan Skoda Scala, bu segmentte nasıl bir satış performansı sergileyecek merak konusu. Çünkü Yeni kasa Opel Astra HB ve Peugeot 308 pazara şimdi yeni katıldı. Bu durumdan etkilenmiş olacak ki Skoda, Scala fiyatlarını son periyodun en taban noktasına çekti. Bakalım modelin aktüel versiyon seçenekleri ve fiyatları nasıl şekillenmiş?

Skoda Scala fiyatları tabanı gördü

Aslına bakarsanız Skoda Scala Türkiye’de hiç de kötü olmayan bir satış performansı ortaya koyuyordu. Segmentte pek çok alternatife sahip olan tüketicilerin kıymetli bir kısmı, Scala tercihinde bulunuyordu.

Ancak pazara yeni kasa Opel Astra HB ve Peugeot 308’in de dahil olması, Skoda cephesinde hesapları bozabilir. Bunun farkında olan marka da fiyat listesinde gerekeni yapmış üzere duruyor.

Listeye göz attığımız zaman tüketicilere dört farklı donanımın sunulduğuna şahit oluyoruz. Bu paketlerden birincisi 620.010 TL’lik fiyata sahip olan Comfort. 1.0 litrelik akaryakıtlı bir motor ile gelen Comfort, 110 beygir güç ile standart bir performansa sahip.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi