Telefon

iPhone 15 Ultra hakkında söylentiler bitmek bilmiyor!

Akıllı telefon dünyası iPhone etrafında büyüyüp şekilleniyor demek yanlış olmaz. Bugüne kadar pek çok örneğini gördüğümüz üzere, kesimdeki en kritik dönüşümler daima iPhone önderliğinde oldu. Dokunmatik ekrandan tutun da, 3.5mm jak girişinin terk edilmesi ve hatta telefon kutularından şarj adaptörünün kaldırılması da dahil pek çok bahiste birinci adımı ceddin daima iPhone olduğunu biliyoruz. İşte tam da bu sebeplerden ötürü çıkacak her yeni iPhone modelinin büyük bir merakla beklenmesinden daha doğal bir şeyin olmaması son derece olağan.

Bununla birlikte geçtiğimiz Eylül ayında tanıtılan iPhone 14 serisinde yer alan iPhone 14 ve iPhone 14 Plus modelleri için bunları söylemek son derece güç. Neredeyse bir önceki modellerle teğe bir birebir özelliklerle karşımıza çıkan bu iki modelin bilakis, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modelleri ise bilhassa Dinamik Ada özelliğiyle yeni bir devrin başlangıcı olmuşlardı. Lakin iPhone 15 serisiyle birlikte işlerin kökten değişeceğini söyleyebiliriz.

iPhone 15 Ultra hakkında söylentiler bitmek bilmiyor!

Şu an iPhone serileri Pro ve Standart olarak 2 farklı başlıkta üretiliyor. Lakin iPhone 15 ile birlikte Pro modelleri de ayrışacak ve iPhone 14 Pro Max olarak bildiğimiz model karşımıza iPhone 15 Ultra olarak çıkacak. Üstelik ayrışma yalnızca isimde değil premium özelliklerde de kendini gösterecek.

Mark Gurman tarafından ortaya atılan son argümanlara nazaran iPhone 15 Ultra karşımıza titanyum kasayla çıkacak. Mevcut Pro modellerinde kullanılan çelik kasaya kıyasla daha hafif, daha sağlam ve çok daha az çizilebilir olan Titanyum kasa, Ultra modelinin adeta temsilcisi olarak ortaya çıkacak. Üstelik 8K video kayıt ve periskop kamerasının varlığı üzere ekstra özellikler de, Ultra modelini hem Pro hem de standart özelliklerden ayıran nitelikler olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom