Teknoloji

Skoda Superb için son fırsat! Bu fiyatları görenler bayiye koşuyor!

Skoda Superb, D sınıfı sedan segmentinin öne çıkan modellerinden birisi. Hatta o denli ki bahsi geçen aracın fiyatı, VAG grubunun amiral gemisi Volkswagen Passat’ın fiyatlarını bile sollamış vaziyette. Bunun ana sebebi nedir bilmiyoruz fakat fiyatların yüksekliği bile Skoda Superb modelinin popülerliğini azaltmış sayılmaz.

595 litreye varan bagaj hacmi sayesinde geniş aileler için biçilmiş kaftan olduğunu kanıtlayan model için tabir yerindeyse köprüden evvel son çıkış durumu kelam konusu.

Skoda Superb için son fırsat!

Skoda Superb baz donanım düzeyinde 1.5 litrelik TSI motorla bir arada karşımıza çıkıyor. TSI ne demek diye başınızda soru işareti oluştuysa çabucak bunu giderelim; TSI akaryakıtlı manasına geliyor. 150 beygir güç üreten bu makine, VAG kümesinin bütün arabalarında olduğu üzere DSG şanzıman ile kombine edilmiş.

DSG için ülkemizde yaygın bir rivayet bu şanzımanın hassas olduğu istikametinde olsa da bunun kullanımdan kullanıma değiştiğini net bir halde tabir etmemizde fayda var.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/