YouTube

WhatsApp’da kendi avatarınızı çıkartma olarak kullanmak ister misiniz?

Amerikalı teknoloji devi WhatsApp, bu yılı hiç olmadığı kadar hareketli geçiriyor. Yılbaşından bugüne kadar pek çok majör ve minör güncelleme paketi paylaşan şirketin durmaya hiç niyeti yok üzere. Kullanıcılar şimdi son vakitlerde ortaya atılan görüntü görüşmelerinde avatarlara yer verme mantığına dayanan özelliğin heyecanını üzerlerinden atamamışken, şimdide bu avatarlarla büsbütün şahsileştirilmiş çıkartmalar oluşturulabileceği konuşulmaya başlandı.

İddiaların kaynağı olan WABetaInfo tarafından paylaşılan imgelerden anlaşıldığı kadarıyla, Amerikalı teknoloji devi avatarların çıkartma olarak kullanılabilmesi mantığına dayalı yeni bir dizi güncelleme üzerinde çalışıyor. Elbette paylaşılan görsellerde yer alan avatarın Meta’nın CEO’su Mark Zuckerberg’e ilişkin olduğunu varsayım etmek güç değil. Lakin kullanıcılar, buradan hareketle WhatsApp’ın bu mevzuda ne derece başarılı olabildiğini görebilecekler.

WhatsApp’da kendi avatarınızı çıkartma olarak kullanmak ister misiniz?

Yeni güncelleme paketi için şimdi geniş bir beta kullanıcı kümesi seçilmiş değil. Yani bir öteki söz ile, bu özellik şu an için epeyce kısıtlı bir beta kümesi üzerinde test ediliyor. Bunun manası ise, üzerinde çalışılan bu özelliğin kesin versiyon olarak WhatsApp kullanıcılarına servis edilip edilmeyeceği şimdi mutlaklık kazanmadı.

Geçmiş periyotta birçok özelliğin kısıtlı beta kümesinden dışarı çıkamadığını düşünecek olursak, bu özelliğin kullanımı konusunda heyecanlanmak için şimdi erken olduğunu söyleyebiliriz. Bununla birlikte WhatsApp’a yakın kaynaklar, avatarlı çıkartma özelliğinin bir sonraki etaba geçeceği ve yıl bitmeden de kullanıcıların beğenisine sunulacağı konusunda savlı. Bakalım WhatsApp bu mevzu hakkında rastgele bir açıklama yapacak mı?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi