YouTube

xDrive Altay Profesyonel Çalışma Koltuğunu İşin Uzmanına Sorduk!

Tüm günü ekran karşısında geçiriyorsanız, oturma durumunuz sıhhatinizi direkt etkileyecektir, buna kuşkunuz olmasın. Burada neler dikkat etmek lazım, bu mevzuyu fizyoterapi uzmanı Mehmet Emin Aydın ile konuştuk. Kendisi stüdyomuza konuk oldu ve xDrive Altay çalışma koltuğunu mevzu modeli olarak kullanarak sorularımıza karşılık verdi.

xDrive Altay Profesyonel Fiyatı İçin Tıklayınız

xDrive Altay modelini husus modeli olarak kullanmamız alışılmış ki bir tesadüf değil. Firmanın kısa mühlet evvel satışa sunduğu Business serisi koltuklar, bilhassa tüm mesaisini ekran başında geçiren ofis çalışanları düşünülerek tasarlanmış. Ofis çalışanları ortasında sırt ve boyun sorunları çok yaygın görülüyor.

xDrive Altay Profesyonel Çalışma Koltuğu İncelemesi

Yapılan çalışmalar bunun direkt yetersiz koltuk seçimiyle alakalı bir durum olduğunu gösteriyor. Bu çalışmalar direkt Emin beyefendi üzere fizyoterapi uzmanlarının ilgi alanına giriyor. Yanlış koltuk seçimi uzun vadede çalışanlarda sıhhat sıkıntılarına yol açıyor, bu da işyerinde vakit ve iş kaybına dönüşüyor. Bunu önlemek için nelere dikkat edilmesi gerekiyor, bu sorunun karşılığını videomuzda bulacaksınız.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom