Telefon

Bu akıllı telefon, fiyat performans algısını alt üst edebilir

Akıllı telefon denildiğinde akla gelen birinci isimler muhakkaktır: Apple, Samsung, Xiaomi, Oppo. Bunun yanında Motorola yahut Nokia üzere bir vaktin efsaneleri yahut kıymetli alternatif markalar olması sebebiyle OnePlus, Realme, Redmi de birinci etapta sayılabilecek markalardır. Fakat görüldüğü üzere bu pazar, bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıda büyük marka tarafından adeta ablukaya alınmış durumda. Bununla birlikte kesime dahil olmak isteyen yeni isimler, epey spesifik özelliklerle kendilerine pazar alanı oluşturmayı amaçlıyor.

Daha evvel Nothing Phone (1) modelinin bunu epey sıra dışı dizaynıyla yapmaya çalıştığını görmüştük. Hong Kong merkezli akıllı telefon üreticisi Infinix ise, akıllı telefon kullanıcılarını kamera ve süratli şarj özelliğiyle vurmak istiyor.

Bu akıllı telefon, fiyat performans algısını alt üst edebilir

Şirket tarafından dün tanıtımı yapılan ve Infinix Zero Ultra ismi verilen yeni model, art yüzeyinde 200MP’lik devasa bir kamera ile gelecek. Üstelik bu kameranın 2 harici sensörle daha destekleneceğini de belirtelim. Telefonun çok dikkat çeken bir öbür özelliği ise 180W’lik süratli şarj teknolojisi olacak.

Gücünü MediaTek Dimensity 920 yonga setinden alan Infinix Zero Ultra’da ayrıyeten 8GB RAM ve 256GB dahili depolama alanı bulunacak. Ekran boyutu olarak 6,8 inçlik OLED paneli tercih eden Infinix, ayrıyeten batarya yuvasına da 4.500mAh’lık bir pil pozisyonlandırmış. Aygıtın fiyatı konusunda şu an için bir açıklama yapılmadı lakin şirketin evvelki modelleri göz önüne alındığında, yeniden son derece rekabetçi bir etiket ile karşımıza çıkacağını söyleyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!