Telefon

Şok iddia! Twitter iflas müracaatında mı bulunacak?

Gün geçmiyor ki dünyanın en varlıklı insanı Elon Musk, yeni bir açıklaması ya da hareketiyle gündeme gelmesin. Konuşulmayı ve ortalığı karıştırmayı çok seven ünlü milyarder, uzunca bir müddettir bu isteğini Twitter sayesinde elde ediyor. Hatta durum o denli bir hale geldi ki, Twitter artık toplumsal medya istikametinden fazla Elon Musk’ın ataklarıyla anılır oldu. İşte bu durumdan rahatsız olan reklam verenler ise, Twitter’ı bir epey sıkıntı durumda bırakacak bir yola başvuruyor.

İlk olarak araba dünyasının en kıymetli isimlerinden gelen sponsorluktan çekilme haberlerinin akabinde dün de Apple gibisi bir açıklama yapmış ve Twitter’ın geleceğiyle ilgili çekincelerinin olduğunu lisana getirerek bir sonraki kararlarına kadar Twitter ile olan reklam mutabakatının sona erdirildiğini duyurmuştu.

Şok iddia! Twitter iflas müracaatında mı bulunacak?

Bu gelişmeler üzerine çalışanlarına bir toplantı düzenleyen Elon Musk, işlerin hiç de yolunda gitmediğini ve bu biçimde devam etmesi halinde Twitter’ın iflas başvurusu yapabileceğini söyledi. Ünlü milyarderin yalnızca bir iki hafta evvel 44 milyar dolar üzere ütopik bir ödeme yaptığı Twitter için daha şimdiden iflas telaffuzlarının kullanılması başlarda soru işaretlerinin oluşmasına neden olurken, Musk’ın iflas kelamlarını bu kadar kolay söyleyebilmesinin ardında yatan temel ise tabi ki şirket paylarının artık borsa da süreç görmemesi oldu. Bakalım önümüzdeki günlerde artık Twitter’dan hoş haberler almaya başlayabilecek miyiz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/