Teknoloji

SOL çöküyor mu? Solana 24 saat içinde 900 milyon dolar kıymet kaybetti!

24 saatten kısa bir müddet içinde sona erdiğinde, Solana ( SOL ) doğrulayıcıları, 940 milyon doların üzerine muadil, yani toplam 50.7 milyon SOL kıymet kaybı yaşamış olduğunu iddia ediyor.

SOL çöküyor mu? Solana 24 saat içinde 900 milyon dolar paha kaybetti!

Herhangi bir Solana vakit diliminde kilidi açılacak en büyük ikinci token sayısıdır ve kripto para piyasasının kıymetli bir oynaklık yaşadığı bir vakitte gelir .

Özellikle, Solana Compass bilgileri , Solana ağı Epoch 370’in 50.792.762 SOL (Solana’nın toplam arzının %14.2’si) kilidini açacağını gösteriyor.

Solana Compass datalarına nazaran, mevcut Solana ağ devri olan Epoch 370, 10 Kasım’da saat 8.30 UTC’de sona erecek. Solana devirleri, doğrulayıcıların ağdaki hisselerini teminat altına aldığı iki gündür. Doğrulayıcılar, her çağdan sonra paylarının kilidini açma seçeneğine sahiptir.

Web sitesi denetim paneli artık, doğrulayıcılar tarafından kilidin açılması (payın devre dışı bırakılması) nedeniyle yaklaşık 50,7 milyon SOL jetonu gösteriyor. Bu sayı birkaç saat içinde 18 milyondan yükseldi. Ani yükseliş büyük olasılıkla daha fazla doğrulayıcının stake edilen tokenlerini ağdan çekmeyi seçmesinden kaynaklanıyor. Karşılaştırıldığında, mevcut çağın sonunda sadece 1.8 milyon sol stake edilmesi planlanıyor.

Solana fiyat tablosu

Solana payından çıkarılması planlanan tokenler, tüm kripto para arzının %13’ünü oluşturuyor. Solana’nın token fiyatı son 24 saatte %31 düştü.

Finbold tarafından CoinMarketCap’ten alınan datalara nazaran Solana, son 24 saatte %31.41 ve evvelki yedi gün içinde %42.25 düşüşle 18.41 $ ‘dan süreç görüyor.

Solana 1 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Solana Pusulası

Solana’daki mevcut düşüş , FTX çöküşünün yol açtığı 100 milyar dolarlık pazar satışının bir kesimi. Şu anda Bitcoin ( BTC ) fiyatı son iki yılın en düşük düzeyindeyken, Ethereum ( ETH ) son 24 saatte %20 düştü.

Başka yerlerde, FTX’in kurucusu Bankman-Fried’den klasik olarak güçlü bir dayanağa sahip olan bir kripto para ünitesi olan FTX’in SOL rezervi, önemli satış faaliyetlerinin gayesi üzere görünüyor.

SOL fiyat düşüşü. Kaynak: CryptoCompare

Token kilidinin açılmasının SOL fiyatını nasıl etkileyeceği görülmeye devam ediyor. Bilhassa Solana, kayıpta (%68) sadece FTX Token’ın (FTT) gerisinden günün en makus ikinci oyuncusu oldu .

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!