Teknoloji

Sonunda gerçekleşiyor! ÖTV’siz sıfır araba müjdesi! İşte koşullar

Son günlerde sıfır arabalara ÖTV indirimi geleceğine dair pek çok söylenti ile karşılaştık. CHP önderi Kılıçdaroğlu’nun yaptığı ÖTV’siz araç alımı açıklaması, beklentileri daha da arttırmıştı.

Son günlerde sıfır arabalara ÖTV indirimi geleceğine dair pek çok söylenti ile karşılaştık. CHP başkanı Kılıçdaroğlu’nun yaptığı ÖTV’siz araç alımı açıklaması, beklentileri daha da arttırmıştı.

Şimdi ise ÖTV’siz sıfır araba alımına dair yeni bir argüman ortaya atıldı. Ankara kulislerine yakın isimler Twitter hesapları üzerinden bir bir ÖTV’siz sıfır otomobil muştusuna ait ayrıntıları paylaştı.

Buna nazaran birinci kez otomobil alacak olanlar ÖTV’siz sıfır araç alımından yararlanabilecekler. Lakin tek kaide bu değil.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - Betgol kirala - Ronabet kirala - Totobo kirala - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom