Telefon

Sonunda yoksulun yüzü gülüyor! Uygun fiyatlı iPhone FE geliyor!

Akıllı telefon pazarındaki başkan isimlerden biri olan Apple, kısa müddet önce iPhone 14 serisini tanıtmıştı. Bilindiği üzere iPhone 14 serisi varsayım edildiğinden de değerli etiketlerle satışa çıktı. En azından Türkiye için.

Elbette bu yazgısı yaşayan tek ülke Türkiye değil. Çünkü Hindistan üzere kimi ülkelerde de aktüel iPhone modellerine erişmek çok kolay değil. Bu durumu göz arkası etmeyen Apple, bu stil ülkelerdeki pazar hissesini arttırmak için yeni bir model üzerinde çalışıyormuş.

Apple’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere nazaran Cupertino merkezli şirketin yeni modeli iPhone FE olarak isimlendirilecek ve uygun bir etikete sahip olacak.

Sonunda yoksulun yüzü gülüyor! Uygun fiyatlı iPhone FE geliyor!

iPhone FE temel manada, iPhone SE’nin müsaadeden gidecek. Malum, önümüzdeki yıl iPhone SE’nin yeni versiyonunun tanıtılması bekleniyor. Bu modelde XR gibisi bir dizayna gidileceği ve SE modelinin de sonunda çentikli dizayna geçeceğini biliyoruz.

iPhone FE ise iPhone SE’nin bıraktığı mirası devam ettirecek. Yani klasik iPhone dizaynına sahip olacak. Kalın çerçeveler ve home tuşu ile özdeşleşen klasik tasarım Apple’un uygun fiyatlı FE modeli ile devam etmiş olacak.

Bu modelde eski bir yonganın kullanılacağı ve fiyatının olabildiğince uygun tutulacağı gelen bilgiler ortasında. Elbette kelam konusu Apple olduğunda “uygun fiyat” teriminin ne kadar uygun olacağı şimdilik merak konusu.

Muhtemelen önümüzdeki süreçte iPhone FE ile ilgili yeni ayrıntılar ortaya çıkmaya devam edecektir. Bekleyip göreceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al