Teknoloji

Sony, PlayStation’ın hükümdarlarını açıkladı

Oyun dünyasının en değerli isimlerinden biri olan ve yıllardır giriştiği Xbox rekabeti sayesinde daima canlı kalmayı başaran PlayStation, hala en kıymetli konsollardan biri pozisyonunda. Konsolunun popülaritesini arttırmak ve unutulmasına mani olmak isteyen Sony ise orta ara PS4, PS5 ve PS VR için en çok indirilen oyunların bir listesini paylaşıyor.

İlk olarak PlayStation 5 için paylaşılan listeye bakacak olursak, birinci sırada Call of Duty: Çağdaş Warfare II’nin yer aldığını görüyoruz. Steam’in de en çok indirilen oyunu pozisyonunda olan bu üretimi izleyen isimse FIFA 23. Son kez FIFA ismiyle satışa sunulan bu oyun hala listelerin birinci 3’ü içerisinde yer almayı başarıyorken, üçüncü sırada ise Gotham Knights’ı görüyoruz.

Sony, PlayStation’ın hükümdarlarını açıkladı

En çok indirilen PlayStation 5 oyunları listesinin tepesinde yer alan Call of Duty: Çağdaş Warfare II’ye bir de PlayStation 4’de bakmak istersek, bu oyunun PS4 içerisinde ikinci sıraya düştüğünü görürüz. Bu listenin birinci sırasındaki isim ise FIFA 23.Yani anlayacağınız, PlayStation 5 ile PlayStation 4’ün listelerinde birinci ve ikinci sıralar yer değiştirmiş durumda. PS4’ün en çok indirilen üçüncü oyunu Minecraft’ken dördüncü sırayı GTA V, beşinci sırayı ise Red Dead Redemption 2 almış.

Son olarak PlayStation VR oyunlarına göz attığımız vakitse, listenin doruğunda Job Simulator’u görüyoruz. Onu Beat Saber isimli oyun takip ederken bu listenin üçüncüsü olma hakkını ise Superhot VR isimli imal kazanmış.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al