Teknoloji

Spotify kullanıcıları şokta! En çok dinlenen albüme artık erişilemiyor

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte birçok alışkanlığın da hal değiştirdiği bir gerçek. O denli ki yakın sayılabilecek bir vakte kadar müzikseverler, müzik dinleyebilmek için MP3 çalarlarına ya da telefonlarına indirdikleri müzikleri tercih eder ve bu playlistleri belli aralıklar güncelleyerek sevdikleri müzikleri takip ederlerdi.

Bununla birlikte müzik platformlarının gelişmesi ve internetin yaygınlaşması sayesinde, artık neredeyse kimsenin telefonuna müzik depolamadığını söyleyebiliriz. Bunun yerine müzik platformunun uygulamasını indirmek ve istenilen şarkıyı anlık olarak dinleyebilmek mümkün. İşte bu uygulamaların en popülerlerinden biri olan Spotify, bugünlerde hayli değişik bir gelişmeyle gündemde.

Spotify kullanıcıları şokta! En çok dinlenen albüme artık erişilemiyor

Geçtiğimiz haftalarda paylaşılan Spotify’ın 2022 yılında en çok dinlenenleri listesine nazaran, listenin bir numarasında olan Uzi’nin son albümü El Chavo, şu an itibariyle platformda erişim problemi yaşıyor. Üstelik El Chavo isimli albümün de tüm albümler içerisinde en çok dinlenen albüm olduğunu belirtelim. Pekala bu erişim zahmeti neden kaynaklanıyor?

Bu bahse ait şimdi tek açıklama sanatçı Uzi’den geldi. Instagram üzerinden yaptığı açıklamada, “Albümün neden kaldırıldığını bilmiyorum, öğrenip yazcam” tabirini kullanan Uzi şimdi bu mevzuya ait yeni bir bilgi vermezken, Spotify cephesinden de şimdi bir açıklama gelmedi. Lakin gün içerisinde her iki taraftan da bilgi verilmesi ve bu durumun süreksiz mi yoksa kalıcı mı olduğunun anlaşılması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al