Telefon

Spotify Premium, tekrar üç ay fiyatsız oldu!

Dünyanın en tanınan müzik platformu Spotify, orta ara yaptığı fiyatsız deneme müddetleriyle kullanıcı çekmeyi başarıyor. Son olarak Spotify Platinium isimli yeni üyelik planıyla gündeme gelen şirket, ilk kere Premium abonesi olacak kullanıcılar için ücretsiz üç ay deneme imkânını tekrar geri geri getiriyor.

Spotify Premium 31 Aralık’a kadar tekrar üç ay fiyatsız olacak

Dünya üzerinde milyonlarca faal aboneye sahip olan Spotify, fiyatsız deneme kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bazen aboneliklerinde fiyatsız deneme imkânı sunan şirket, tekrar bu kampanya ile gündeme geldi.

Bugün resmi abonelik sayfasında ortaya çıkan bilgiyle birlikte Spotify, birinci kere Premium abonesi olacak olan kullanıcılardan ilk üç ay fiyat almayacağını duyurdu. Daha öncesinde bir ay olan deneme müddeti bu sayede üç aya uzatıldı. Bu kampanya, 31 Aralık’ta sona erecek.

Şirket, muhakkak aralıklarda yaptığı fiyatsız deneme adımlarıyla, daha fazla aboneyi tarafına çekmek istiyor. Resmi siteye bakıldığı vakit Bireysel paketin üç aylık fiyatsız denemesinden sonra 20,99 TL olduğunu görüyoruz.

Bunun dışında Duo paket 1 aylık fiyatsız deneme sonrasında 27,99 TL, Aile paketi 1 ay ücretsiz denemeden sonra 34,99 TL ve Öğrenci paketi de 1 aylık ücretsiz denemenin ardından 10,49 TL olarak yer alıyor. Bu fiyatsız denemeler ise paketi birinci sefer kullanacak olan kullanıcılar için geçerli.

Kendi alanında önder olan Spotify, geçtiğimiz haftalarda fiyatlı abonelere dair bir açıklama yaptı. Şirketin açıklamasına nazaran platformda şu an 195 milyon fiyatlı abone yer alıyor. Spotify, ücretsiz abone sayısını ise 468 milyon biçiminde tabir etti.

Peki, siz Spotify Premium fiyatsız deneme kampanyası hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking