Teknoloji

Spotify, yeni bir üyelik paketinin daha hazırlığını yapıyor olabilir

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte müzik dinleme alışkanlıklarımızın da değiştiği bir gerçek. Gerçekten yakın bir vakte kadar MP3 çalarlar vasıtasıyla dinlediğimiz müzikleri artık müzik platformlarına üye olarak dinlemeyi tercih ediyoruz. Üstelik bu platformlar için ödenen paralar da o denli az buz değil. Ne var ki Spotify, kaliteli bir tecrübe için kesenin ağzını açmaktan çekinmeyenlere yeni bir abonelik paketi sunmaya hazırlanıyor.

Gelen datalara nazaran, son vakitlerde Spotify kullanıcılarının Apple Music’e yönelim sayısı bir oldukça arttı. Bu durumun ardında yatan sebep ise, Apple’ın kayıpsız ses transfer teknolojisi sayesinde üst seviye ses tecrübesi sunması. Lakin Spotify’ın bu durum karşısında hiçbir şey yapmadan durması beklenemezdi. Bir kullanıcının verdiği bilgiler de durumun tam olarak bu türlü olduğunu gösteriyor.

Spotify, yeni bir üyelik paketinin daha hazırlığını yapıyor olabilir

Spotify hesabını iptal etmek ve Apple Music’e geçmek isteyen bir kullanıcının savına nazaran, Spotify kendisine bir anket göndererek yakın vakitte daha üst kalite bir müzik tecrübesi sunan yeni bir paketin gelmesi halinde platforma geri dönüp dönmeyeceğini soruyor. Tabi bu savın ortaya atılmasıyla birlikte devreye giren duyum kanalları Spotify’ın Platinum üyelik sistemi üzerinde çalıştığını ve bu sistemin aylık 19,90 dolarlık bedel karşılığında satışa sunulacağını duyurdu. Bununla birlikte mevcut abonelik sisteminin 9,90 dolar olduğu düşünüldüğünde yalnızca daha yüksek bir ses kalitesi için kim 2 katı para ödemeyi göze alır işte orası meçhul.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!