Teknoloji

Şu an Bitcoin için ‘büyük yatırım fırsatı’ olabilir! İşte sebebi!

Kripto para dalının büyük bir kısmı için fiyat meçhullüğü devri sona ermiş üzere görünüyor, Bitcoin ( BTC ) üst istikametli hareket ediyor, birtakım kripto uzmanları bunun piyasa pahasına nazaran en büyük varlığı satın almak için harika bir vakit olabileceğini öne sürdüler.

Şu an Bitcoin için ‘büyük yatırım fırsatı’ olabilir! İşte sebebi!

Takma isim kripto analisti CryptoNoob’un 5 Aralık’ta belirttiği üzere, tesadüfen, Bitcoin’in gerçekleşen sonun altından geçen piyasa bedeli, ” toplamda tüm pazar gerçekleşmemiş bir kayıp bölgesine girdiği için ömür uzunluğu bir yatırım fırsatı manasına geliyor”.

Ayrıca analist, Bitcoin’in piyasa kıymeti hareketlerinin yıllar içinde gerçekleşen sona nazaran tarihî modelini gösteren bir grafik yayınladı. Grafik, emsal kalıpların 2012, 2015 ve 2019’da meydana geldiğini gösteriyor.

Gerçekleşen sona karşı Bitcoin piyasa kıymeti. Kaynak: CryptoNoob

Mağazada büyük ralli mi var?

Bu ortada, “BTC’nin tarihî olarak yarılanmadan çoklukla 550 ~ 500 gün evvel tabana vurduğunu, akabinde konsolidasyon ve agresif bir Halving öncesi koşunun geldiğini” gözlemleyen Mags dahil olmak üzere birden fazla kripto ticaret uzmanı, Bitcoin için yakın bir ralli öngörüyor. Bir sonraki Bitcoin yarılanmasına yalnızca 539 gün kaldı!”

Bitcoin tarihî fiyat aksiyon tahlili. Kaynak: Mags

Daha evvel, Trader Tardigrade, Bitcoin’in “Hacim Profili tahlilinde POC [Kontrol Noktası] altında” olduğunu belirtti ; bu, 2018’de “POC’ye birkaç isabet ve bunun altında kırılma ile” olan şeyin aynısıydı, “bunu takiben, BTC büyük ölçüde toparlandı.”

Aynı vakitte Altcoin Sherpa da iyimserdi:

Bitcoin fiyat analizi

Basın vaktinde, amiral gemisi merkezi olmayan finans ( DeFi ) tokeni, aylık kaybından kurtulmak için hareket ederken, günde %1,90 ve evvelki yedi güne kıyasla %6,55 artış göstererek 17.283 $ fiyatla el değiştiriyordu.

Bitcoin 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: Finbold

5 Aralık’ta alınan CoinMarketCap bilgilerine nazaran, Bitcoin’in piyasa bedeli şu anda 332,26 milyar dolar düzeyinde bulunuyor ve bu göstergeye nazaran en büyük kripto para ünitesi pozisyonunu koruyor.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - Pendik Eşya Depolama - El Yapımı Doğal Taş Takılar - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al