Telefon

Tam 47 telefonda WhatsApp artık çalışmayacak! iPhone’dan Xiaomi’ye şimdiki modeller de var!

Günümüzde iletileşme sisteminin taşınabilir uygulamalar üzerinden yürüdüğünü biliyoruz. Artık eskisi üzere SMS kullanan kimse kalmadı diyebiliriz. Genele baktığımızda ise WhatsApp ve Telegram’ın bu bölümdeki en güçlü iki isim olduğunu söyleyebiliriz.

Yine de burada WhatsApp için başka bir parantez açmak gerekiyor. Zira Meta bünyesindeki WhatsApp, dünya genelinde geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Gerçekten bu kitle gün geçtikçe biraz daha genişliyor.

Hali hazırda yeni çıkan tüm akıllı telefon modelleri WhatsApp’ı destekliyor. Ama biraz eski bir telefon kullanıyorsanız, yani birkaç yıllık bir aygıtla yola devam ediyorsanız, birkaç gün içerisinde WhatsApp takviyesine büsbütün veda edebilirsiniz.

Keza yapılan açıklamada WhatsApp takviyesinin kimi modellerden büsbütün kaldırılacağı belirtildi. Bu açıklama ile ilgili bir de liste yayınlandı. Yayınlanan listede iPhone’dan tutunda Samsung’a, LG’ye hatta Huawei’ye kadar pek çok tanınmış marka ve model yer alıyor. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri 47 modelden oluşan bu liste ile başbaşa bırakalım.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al