Teknoloji

Telefonunuzdan ses gelmiyor ya da az ses geliyorsa bunları yapın! Sorun çözülecek!

Günümüzde artık akıllı telefon kullanmayan kalmadı diyebiliriz. Gerçekten telefonlar eskidikçe daha doğrusu kullanım mühleti arttıkça birtakım pürüzlerle karşılaşıyoruz. Bunlardan en değerlisi de ses.

Pek çok telefon genel olarak vakitle ses performansını yitiriyor. Birçok kullanıcı telefonla görüşürken sesin az gelmesinden ya da hiç gelmemesinden şikayetçi oluyor. Pekala bu sorun nasıl aşılabilir?

Öncelikle şunu belirtelim. Ses sorunu yüklü olarak Android aygıtlarda karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle Android tarafındaki tahlillerden bahsedeceğiz. Lakin iPhone kullanıcıları için de birkaç teklifimiz olacak.

Telefonunuzdan az ses gelmesinin iki temel nedeni olabilir. Birincisi yazılımsal sorunlar. İkincisi ise donanımsal sorunlar. Donanımsal problemleri aşmak daha kolay olduğu için evvel bu kısma ışık tutalım.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi