YouTube

Dead Space remake geliyor! İşte fiyatı ve çıkış tarihi

Oyun dünyasının ikonik gerilim-aksiyon serilerinden biri olan Dead Space geri dönüyor. 2013 yılında duyurulan Dead Space 3’ten sonra seriyi rafa kaldıran EA, yeni oyunla hayranlarını sevindirmek istiyor. Oyunun geliştirici Motive, Dead Space remake için oynanış fragmanını paylaştı. Ayrıyeten Dead Space ön sipariş fiyatı da açıklandı.

Dead Space remake ön siparişe açıldı

Dead Space için yeni oynanış fragmanı yayınlandı. Yaklaşık iki dakikalık görüntü, ana karakter Isaac Clarke’ı ve maden gemisi USG Ishimura’yı tekrar ele alıyor. 2008 yılında yayınlanan Dead Space’e bağlı kalacak oyun, çok daha çağdaş bir oynanış sunacak ve ayrıyeten görsel ve ses kalitesiyle oyuncuları tatmin edecek.

Remake ayrıyeten ana karakter Isaac’in konuşmalarına da yer verecek. Karakterin özgün oyunda konuşma sahnesine sahip olmadığını belirtmek gerekiyor. Öykü olarak ise 2008’deki oyunu takip edecek ve Isaac’in kız arkadaşı Nicole’ü aramasını ele alacak.

İlk olarak geçtiğimiz yıl EA Live 21 yayını sırasında duyurulan remake, 27 Ocak 2023’te PC, PS5 ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak. Halihazırda Steam‘de erişime açılan Dead Space ön sipariş fiyatları ise şu biçimde:

  • Dead Space remake: 999,99 TL
  • Dead Space remake Deluxe: 1.199,99 TL

Serinin hayranlarını etkileyecek kadar yeni bir oyun olmasa da, hem özgün Dead Space’i yine oynama hem de çok daha gelişmiş bir tecrübe yaşama fırsatı sunacak.

Dead Space serisinin bugüne kadar EA’ye bağlı Visceral Games tarafından gelştirildiğini belirtelim. Yeni remake ise Star Wars serisiyle tanıdığımız Motive Studio tarafından yürütülüyor. Özgün oyuna bağlı kaldıklarını söyleseler de, yesyeni bir Dead Space görme ihtimalimiz bulunuyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - İstanbul Kiralık Eşya Deposu - Nevşehir evden eve - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - fixbet - ELİTBAHİS GİRİŞ - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom - casibom