Teknoloji

Terra Classic 31 Aralık 2022’ye kadar %100 kazanabilir mi?

Tüm kripto para piyasası , kripto borsası FTX ile ilgili krizin yıkıcı tesirlerini hissetmeye devam ederken ve varlıklarının birden fazla kırmızıda süreç görüyor, Terra Classic ( LUNC ) bir istisna değil, lakin yeniden de umut olabilir.

Terra Classic 31 Aralık 2022’ye kadar %100 kazanabilir mi?

Yıl sonu için CoinMarketCap’teki kripto topluluğu Terra Classic’in geleceği konusunda optimist . Basın saatine nazaran verilen 1.145 oy dikkate alındığında, LUNC’nin 31 Aralık 2022’de 0,003003 ABD dolarından süreç göreceği iddia ediliyor.

31 Aralık 2022 için Toplumsal LUNC fiyat varsayımı. Kaynak: CoinMarketCap

Topluluğun iddiaları gerçekleşirse, bu, merkeziyetsiz finans ( DeFi ) varlığının basın vaktinde, gün için %22,53 düşüşle 0,001719 ABD doları olan mevcut fiyatına 0,0001284 ABD Doları yahut +%74,70’lik bir artışı temsil eder.

Terra Classic teknik analiz

Bu ortada, gelecek aya ait LUNC teknik tahlil (TA) göstergeleri hala nötrken, haftalık özet 2’de ‘güçlü satış’ bölgesinde ve tıpkı vakitte ‘güçlü satışa işaret eden hareketli ortalamalar (MA) ile uyumlu.

Bu noktada, haftalık osilatörler rastgele bir istikamette 0 gösterge ile ‘nötr’ pozisyonlarından taviz vermeyi hala reddetmiyorlar. Günlük osilatör hareketi de 8 ile ‘nötr’ bölgedeyken, günlük özet ‘sat’ı gösteriyor.

Terra Classic teknik tahlili. Kaynak: TradingView

Mevcut durumda, 0.00033535 $ şu anda Terra Classic’in yükselişe geçmesi için ulaşması gereken bir direnç düzeyi olarak kabul ediliyor. Bununla birlikte, 0.00013076 dolarlık takviye bölgesini ihlal ederse işler yokuş aşağı devam edebilir.

LUNC grafik tahlili

Aynı vakitte, finansal tahlil platformu TradingShot , Terra Classic’in grafiğindeki bir sonraki 1B 50 günlük hareketli ortalamanın, Ağustos ayı için tetikleyici “1D MA50’nin üzerinde kapanıyor” olması nedeniyle token için “büyük bir ralli sağlayabileceğini” gözlemledi.

LUNC fiyat hareket tahlili. Kaynak: TradingShot

Yasal İkaz: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!