Teknoloji

Cardano kurucusu: FTX erimesi kriptodaki son krizlerden biri olabilir!

Cardano ( ADA ) kurucusu Charles Hoskinson, FTX kripto para borsasının çöküşüne reaksiyon göstererek, olayın dijital varlık alanını vuran son krizler ortasında olabileceğini öne sürdü.

Cardano kurucusu: FTX erimesi kriptodaki son krizlerden biri olabilir!

Hoskinson’a nazaran, FTX durumuna benzeri olaylar, öbür ekosistem oyuncuları üzerinde dalgalanma tesirleri olduğu düşünüldüğünde karmaşıklaşıyor, lakin 9 Kasım’daki bir web yayınında, döngünün sona erebileceğini kaydetti.

Hoskinson, FTX çöküşünün tesirinin, Celsius Network ve Three Arrows Capital üzere şirketler üzerinde kademeli tesirlerle sonuçlanan Terra ( LUNA ) ekosistem çöküşünü izleyen piyasa olaylarını yansıtacağını ekledi.

“Bence bu en taban olabilir, başa çıkılacak en son sıkıntılardan biri. Ne kadar berbat olacağını iddia etmek sıkıntı olacak ve muhakkak potansiyel olarak çok makus olabilir. FTX yahut Alameda üzere yahut Three Arrows Capital ve gibisi üzere çok fazla firma yok. En azından bu döngüde, bunun bu tipten son döngü olduğunu sahiden umuyorum” dedi Hoskinson.

2021 aşımlarının etkisi

FTX’in iflasının arkasındaki detaylar yetersiz kalsa da Hoskinson, çöküşün 2021’deki genel kripto pazarlarının “aşırılıklarının” bir tesiri olduğunu belirtti.

“Bu, 2021’de ve bu yıl boyunca, 2017’de olduğu üzere, ICO çılgınlığı ile kısmen mesleğimin evvelki noktalarında, insanları tekraren uyardığım aşırılıkların bir örneği. Son derece yüksek randımanda hiçbir şey için bir şey elde edemezsiniz; çok çabuk buharlaşma eğilimindedir” dedi.

Ayrıca Hoskinson, Binance tarafından önerilen FTX satın alımının gümüş bir kurşun olmadığını ve çok fazla çalışmaya muhtaçlık olduğunu belirtti. Tıpkı vakitte, dramanın akabinde, yüksek profilli aktifliğin muhtemelen yeni incelemeleri ve düzenleyici bir baskıyı çekeceğini kabul etti.

“Bu üzere durumlar, bahsettiğim üzere, dava açmaya eğilimlidir. Düzenlemeyi davet etme eğilimindedirler ve muazzam bir incelemeyi davet etme eğilimindedirler. <…> Binance tarafından FTX satın alınması gümüş kurşun değildir. Bunun pazar için büsbütün netleşmesi için daha yapılması gereken çok şey var” dedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!