Teknoloji

Ticaret uzmanı: Bitcoin 3.500 dolara düşebilir!

InTheMoneyStocks.com’un baş piyasa stratejisti Gareth Soloway, amiral gemisi kripto para ünitesi makroekonomik ortamla savaşmaya devam ettikçe Bitcoin’in ( BTC ) muhtemelen daha da düzeleceğini öne sürdü.

Ticaret uzmanı: Bitcoin 3.500 dolara düşebilir!

Soloway’e nazaran, Bitcoin 3.500 dolara düzeltmenin “en makûs senaryosu” ile karşı karşıya ve bu düzeye ulaşılırsa, kripto para ünitesinin büyümesinin Dot-com balonu sırasında Amazon (NASDAQ: AMZN ) payını yansıtacağını belirtti . 12 Ekim’de Kitco News ile bir röportaj.

Bu ortada Soloway, Bitcoin’in yine toplanmadan evvel bir yıl içinde tabana vurabileceğine dikkat çekerek, altının yanında kripto para ünitesinin muhtemelen daha düzgün performans göstereceğini belirtti.

Soloway, “Düzenlemelerin insanların daha inançta hissetmelerine yardımcı olduğu için olgunlaştıkça Bitcoin’de bir pivot olacak. <…> Bence yakın vadede biraz sıçrama, akabinde 12.000 ila 13.000 ABD Dolarına kadar bir dalga göreceğiz ve sonra 10.000 ila 8.000 ABD Dolarının altına düşeceğinizden endişeleniyorum, hatta en makûs senaryo 3.500 ABD Doları çok küçük bir yüzde lakin bu, Amazon.com’un dot com çağındaki çöküşüne eşdeğer” dedi.

Bitcoin’in pay senetlerinden ayrışması

Bitcoin olgunlaştıkça, varlığın stoktan ayrılmasıyla büyük olasılıkla altın olarak muamele göreceğini belirtti. Analistler ayrıyeten, pay senetlerinden sapmanın yakın vakitte olmayacağı konusunda da uyardı.

Soloway, Bitcoin’in hakim makroekonomik faktörlerden uzak gelecekteki büyümesinin merkezinin, kurumların alana dahil olma itimadı olacağını da kelamlarına ekledi. Fakat, yatırımcılar ortasında bir rahatlık duygusu getirdiği için kurumsal girdinin büyük ölçüde düzenleyici çerçeveye dayandığına inanıyor.

Yasal İhtar: Bu sitedeki içerik yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!