Telefon

TikTok alışveriş ısrarını sürdürüyor: İşte yeni ülkeler

Sosyal medya dünyası her geçen gün yeni bir üyeye konut sahipliği yapsa da, yeni isimlerin bölümde tutunabilmesi her vakit çok mümkün olmuyor. Bununla birlikte ortada sırada bir isim çıkıyor ve bir anda tüm dünyada kasırgalar estirebiliyor. İşte TikTok’da tam olarak bu tipten bir uygulama.

Geçmişi Instagram ya da Twitter kadar eski olmamasına karşın yüzlerce milyonluk kullanıcı sayısına ulaşma muvaffakiyetini gösteren Çinli toplumsal medya devi, bugünlerde elde ettiği bu muvaffakiyetinin meyvelerini yemenin yeni yollarını arıyor. Bilindiği üzere şirket bir müddettir İngiltere’de canlı alışveriş özelliğini test ediyordu. Buna nazaran, içerik üreticileri satışlarını yapmak istediklerini eserleri canlı görüntülerle tanıtabiliyor ve bu tanıtım mühleti boyunca da verdikleri linkler sayesinde eserler satın alınabiliyor.

TikTok alışveriş ısrarını sürdürüyor: İşte yeni ülkeler

Teoride başarısız olması için hiçbir sebep bulunmayan bu yeni özellik, İngiltere’de şu ana kadar pek başarılı olamadı. Lakin TikTok bu başarısızlığı çok fazla dikkate almamış olacak ki, canlı alışveriş özelliğini artık de Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada’da kullanıma sunabilmek için kolları sıvadı.

Gelen son haberlere nazaran, Los Angeles merkezli bir teknoloji şirketi olan TalkShopLive ile paydaşlık kurmak için teşebbüslere başlayan TikTok, şayet bu paydaşlığı hayata geçirebilirse kısa mühlet içerisinde hem Amerika Birleşik Devletleri’nde hem de Kanada’da canlı alışveriş özelliğini kullanıma sunacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!