Telefon

TikTok yeni fotoğraf düzenleme özelliğini duyurdu

İlk çıktığı devirde bilhassa rakipleri tarafından pek dikkate alınmamış olsa da, günümüzde Instagram’ın tahtına göz diken ve çok uygun bir algoritmaya sahip olan TikTok içerik üreticileri için yeni özellikler sunmaya devam ediyor. Kullanıcılardan gelen geri dönüşlere ehemmiyet veren ve 7’den 70’e herkesin içerik üreterek insanların karşısına çıkmasını sağlayan platform yeni fotoğraf düzenleme özelliğini duyurdu.

TikTok fotoğraf galerisi periyodunu başlattı

Kullanıcılar, içeriklerinde 35 kareye kadar fotoğraf galerisi oluşturup paylaşabilecek. Bu galeriye müzik eklemek de mümkün olacak. Kullanıcılar galerideki fotoğrafları manuel olarak sola kaydırarak gezebilecek. Galeriye manuel bir müdahalede bulunulmadığı takdirde fotoğraflar müzikle senkronize olarak değişecek.

TikTok’un sunduğu bir öbür yenilik de içeriklerin altına daha uzun açıklamalar ekleme seçeneği oldu. Bu yenilikle birlikte görüntü yahut fotoğraf içeriklerinin altına 2200 karaktere kadar açıklamalar eklenebilecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!