Teknoloji

Togg büyük muştuyu verdi mutabakat imzalandı! Şarj istasyonlarının yeri muhakkak oldu

Yerli ve ulusal araba Togg, yaklaşık 10 gün sonra yeni C-SUV elektrikli ve yerli arabasının seri üretimine başlayacak. Ama bir yandan da Trugo ile süratli şarj istasyonu suram sürecini yürütüyor. Togg ve Shell ortasında yeni bir muahede imzalandı.

Togg, bu ayın başında birinci Trugo şarj istasyonunun kurulumunu tamamladı. Bolu’da açılacak olan bu istasyonun şu an için 12 aracı birebir anda şarj edebilecek Star Charge tarafından üretilen 6 adet şarj ünitesi var.

Togg’un eş ortaklarından Kuvvetli Holding’in çatısı altındaki Vestel tarafından da Trugo için üretilen onlarca şarj istasyonunun teslim edildiğini gördük. Alışılmış bu kadar değil. Çünkü çok daha güçlü bir şarj istasyonunun olduğu ortaya çıktı.

Siemens tarafından üretilen bu istasyonlar 180 kW değil, tam 300 kW DC süratli şarj takviyesi sunuyor. Bu sayede sırf arabalar değil, elektrikli kamyon ve tır üzere büyük ticari araçlar da faydalanabilecek. Yani Togg’un istasyon konusunu şimdiden tamamladığını görüyoruz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!