Teknoloji

TOGG fiyatı netleşti! Şimdiden 2 yıllık sıra oluştu

Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası TOGG kısa bir mühlet sonra yollarda olacak. Gerek görünümü, gerek özellikleri, gerekse de alt yapısı ile şimdiden ilgi odağı olan TOGG fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Şimdiye kadar TOGG hakkında pek çok tez ortaya atıldı. Türkiye’nin yerli ve ulusal arabası birinci duyurulduğunda fiyat tarafında 500 bin TL ve altı sayılardan bahsediliyordu. Lakin geldiğimiz noktada bu sayı çok da mümkün görünmüyor.

Son ortaya atılan argümanlarda TOGG fiyatının 800 bin TL civarında olacağı belirtilmişti. Hakikaten geçtiğimiz günlerde Türkiye’de satışa çıkan e-C4’ün de bu kalibrede bir etikete sahip olması TOGG’un fiyatı hakkındaki söylentileri tekrardan ateşlendirdi.

Eğer büyük bir aksilik yaşanmazsa, TOGG önemli manada 800 bin TL civarında bir etiketle satışa çıkacak. Bu durum şu anda pek çok yerde dillendirilmeye başladı. Muhtemelen pek çok kişi için bu etiket epeyce uygun görülebilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Vatandaşlık İşemleri - message near me - massage service antalya - ikinci el eşya alanlar - Plak alanlar - Palyaço kiralama - Kartal evden eve nakliyat - İstanbul eşya depolama şirketleri - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Kiralık bahis sitesi