Teknoloji

Togg’dan meraklandıran CES 2023 paylaşımı!

Yerli araba için geri sayım başladı. Türkiye’nin Arabası Teşebbüs Kümesi (Togg), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nda düzenlediği aktiflikte Türkiye’nin birinci yerli ve ulusal elektrikli araba modeli için seri üretim faaliyetlerini resmen başlattı. 2023’ün mart ayında Türkiye’de şoförlerle buluşması beklenen C-segment SUV hakkındaki birçok ayrıntısı -fiyat haricinde- an itibariyle biliyoruz. Kısa bir müddet evvel 5-8 Ocak tarihleri ortasında düzenlenecek CES 2023‘e katılacağını duyuran şirket, fuarla ilgili heyecanlandıran bir paylaşım daha yaptı.

Togg, CES 2023 için hazır! Heyecanlandıran paylaşım geldi

Togg’un eser yelpazesinde sırf C-segment SUV bulunmuyor. Şirket, ilerleyen periyotlarda Sedan, Xcoupe, Kompakt SUV ve MPV modellerini de şoförlerin beğenisine sunacak. Durum bu türlü olunca yakında başlayacak CES 2023 için heyecanla bir bekleyiş kelam konusu.

Togg, geçen yıl düzenlenen CES 2022‘ye katıldı ve fuarda Sedan konseptini görücüye çıkardı. Şimdi tam olarak aşikâr olmasa da CES 2023 için de misal bir durum kelam konusu olabilir. Çünkü firma, kısa bir mühlet evvel yaklaşan fuarla ilgili bir paylaşım daha yaptı ve bir modelin ön dizaynından ipuçları verdi. Bu da fuarda yeni bir konsept araba gösterileceği argümanlarına neden oldu.

Geçen yılki CES 2022 öncesi de misal bir atak yapan Togg, fuarda Sedan konseptini tanıtmıştı. Hatta 4 Ocak 2022’de arabanın ön dizaynından ipuçları verildi. Firmanın kısa bir müddet evvel yaptığı paylaşımda da emsal bir durum mevcut. Bu noktada Sedan ve XCoupe modellerine benzemeyen kaslı bir tasarım karşımıza çıkıyor. Bu da gözlerin dizaynları aşikâr olmayan Kompakt SUV ve MPV modellerine çevrilmesine neden oldu.

Peki siz bu mevzu hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşmayı unutmayın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al