Teknoloji

TOKİ toplumsal konut kura çekilişi başladı! Kura çekim sonuçları muhakkak oldu! Hangi vilayetler açıklandı?

TOKİ Şırnak-Ardahan kura çekilişi vatandaşların iştiraki ile noter huzurunda çekildi. Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, TOKİ toplumsal konut kura çekilişi ile ilgili son dakika açıklaması yaptı. Bakan Kurum, toplumsal konut kura çekilişinin başladığını bildirdi. TOKİ toplumsal konut projesinde birinci kura 7 Kasım Pazartesi günü tamamlandı ve hak sahipleri aşikâr oldu.

Cumhriyet tarihinin en büyük toplumsal konut projesi Lider Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile Etraf, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı’nın uhdesi altında başlatılmıştı.

TOKİ’nin üstlendiği projede büyük bir heyecan yaşanıyor. 250 bin konutun birinci kura çekilişi 7 Kasım’da Şırnak ve Ardahan’da gerçekleştirildi

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, Twitter hesabından TOKİ toplumsal konut kura çekilişinin başladığını duyurdu. Bakan Kurum paylaşımında, “Haydi bismillah! Başladık.” tabirlerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!