Teknoloji

Trust Wallet Token bir haftada %90 arttı! Sebebi ne?

Çoğu kripto para ünitesi, FTX borsasının çöküşünün tetiklediği kayıpları denetim altına almak için savaşırken, Trust Wallet Token ( TWT ), genel piyasa hassaslığına meydan okuyarak karlar kaydetmeye devam ediyor.

Trust Wallet Token bir haftada %90 arttı! Sebebi ne?

18 Kasım’daki basın saatine nazaran TWT, son 24 saatte neredeyse %10’luk çıkarlar kaydederek 2,2 dolardan süreç görüyordu. Tıpkı vakitte, CoinMarketCap bilgilerine nazaran, Trust kripto cüzdanının mahallî varlığı haftalık grafikte yaklaşık %92 arttı.

Trust Wallet Token 7 günlük fiyat tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

FTX fiyaskosunun akabinde daima dikkat çeken TWT, sermaye girişinde de bir artış kaydediyor. Token, basına nazaran 950.47 milyon dolarlık bir piyasa kapitalizasyonunu denetim etti ve haftada yaklaşık 460.27 milyon dolar ekledi. Değerleme 14 Kasım’da 1,1 milyar doları aştı.

Trust Wallet Token 7 günlük piyasa bedeli tablosu. Kaynak: CoinMarketCap

TWT neden toplanıyor?

Token, birçok yatırımcının ticaret platformlarından uzaklaşmasıyla FTX döviz krizinin direkt bir lehtarıdır. Bilhassa, doruğunda önde gelen kripto borsaları ortasında yer alan FTX, öteki borsalardaki tüccarlar kripto varlıklarını harici cüzdanlarda saklamayı tercih ederken, piyasaya şok dalgaları gönderen bir likidite krizi ile vuruldu.

Bu öge, kripto tahlil platformu Glassnode’dan alınan zincir içi bilgilerle vurgulandı ve FTX çöküşünün yatırımcıları Bitcoin’i ( BTC ) ayda 106 BTC’lik rekor bir oranda borsalardan çekmeye ittiğini gösterdi.

Bitcoin döviz istikrar tablosu. Kaynak: Glassnode

TWT balina birikimi

Aynı vakitte, TWT hala nispeten uygun fiyatlı olduğundan, varlık artan balina birikimine şahit oluyor. Santiment’in bilgilerine nazaran, TWT’nin 1.000 TWT ile 10 milyon TWT ortasında bakiyeye sahip adresler tarafından tutulan arz oranı, altcoinin devam eden yükseliş trendinin ortasında yükseldi.

Trust Wallet Token adres bakiyesi. Kaynak: Santiment

Ayrıca, Binance CEO’su Changpeng Zhao’nun FTX destanından sonra kendi kendini koruyan cüzdanları kullanmanın ehemmiyetini vurgulamasının akabinde Trust Wallet’lara olan ilgi arttı.

Uzun vadede, birçok borsanın rezerv ispatı yayınladığı düşünüldüğünde, TWT’nin performansını izlemek ilgi cazip olacaktır. Bilhassa, rezerv delili yayını, tüccarlar ortasında varlıklarını borsalarda tutma konusunda itimat uyandırmayı amaçlamaktadır.

Sorumluluk Reddi: Bu sitedeki içerikler yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Yatırım spekülatiftir. Yatırım yaparken sermayeniz risk altındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın! -
Meritking