YouTube

Donald Trump’ın Twitter hesabı için oylama yapıldı: Sonuç kıl hissesi muhakkak oldu

Donald Trump, Amerika tarihinin en tartışmalı liderlerinden biri olarak tarihe geçen bir isim. 2017 – 2021 yılları ortasında Amerika Birleşik Devletleri’nin Lideri olan, bu statüsü haricinde daha pek çok farklı biçimde gündemde kalmayı başaran Trump’ın başkanlığa vedası da tekrar kendisine yakışır halde olmuş ve tarihe 6 Ocak Kongre Binası isyanlarıyla geçmişti.

Her ne kadar bu isyanlar sırasında Donald Trump seçmenlerine meskenlerine dönmesi istikametinde davette bulunmuş olsa da, Twitter bu isyanlardan eski lideri sorumlu tutmuş ve Twitter’daki hesabını kapatarak fenomen isme büyük bir darbe vurmuştu. Lakin Twitter’ın Elon Musk tarafından satın alınması sonrası platforma geri dönme bahtı yakalayan ünlü isim, tekrar hayli enteresan bir formda gündeme geldi.

Donald Trump’ın Twitter hesabı için oylama yapıldı: Sonuç kıl hissesi belirli oldu

Elon Musk’ın “Donald Trump geri dönsün mü” halinde başlattığı ankete 20 milyona yakın oy verilirken, sonuç %52 üzere hayli hudutta bir oranla “Evet dönsün” biçiminde gerçekleşti. Gerek kazandığı gerekse de kaybettiği seçimleri bu halde epey sonda oranlarla yaşayan Donald Trump’ın Twitter oylamasının da emsal bir sonuçla gerçekleşmesi mizah konusu olurken, hususa ait bir açıklama yapan Donald Trump, şu an için Twitter’a dönmek üzere bir niyetinin olmadığını, bunun yerine kendi platformu olan Truth Social ile yoluna devam edeceğini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al