Telefon

Türk Telekom müşterilerine limitsiz internet müjdesi!

Türkiye’nin başkan bilgi ve bağlantı teknolojileri şirketi Türk Telekom, yeni müşterileri için ‘Sporsever İnternet’ kampanyasını başlattı. Yeni kampanyayla müşteriler, Tivibu Go Üstün Paket’e 24 ay boyunca avantajlı fiyatlarla sahip olurken sporda güçlü içeriklerin de keyfini çıkarıyor.

Tivibu Go paketinde yer alan spor içeriklerine ek olarak, kampanya ile birlikte Harika pakette yer alan yerli-yabancı kanallar, sinema, belgesel ve çocuk içeriklerine de erişim hakkı sağlanıyor. Müşteriler, 24 ay taahhüt karşılığında kampanyadan 1000 Mbps’ye varan fiber sürat seçenekleriyle yararlanabiliyor.

Birbirinden heyecanlı spor müsabakaları ve yarışlar Tivibu Go’da

Türk Telekom, dijital TV platformu Tivibu Go ile web’den, cepten ve tablet üzerinden yeni jenerasyon bir TV tecrübesi yaşatıyor. İnternet olan her yerde, vakit ve yerden bağımsız Tivibu Go’nun güçlü içeriklerine erişilebiliyor.

Tivibu Go ile sporseverler, Türkiye’den ve dünyadan futbol ve basketbol maçları, otomobil ve motor yarışları, tenis ve golf müsabakaları üzere çeşitli etkinliklerle, dolu dolu spor keyfi yaşıyor. NBA, ATP, MotoGP, Formula 1 üzere seçkin milletlerarası tertiplerin yanı sıra Serie A, La Liga, FA Cup ve Bundesliga’daki heyecanlı maçları kaçırmadan takip edebiliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antika Alan Yerler - Pendik Eşya Depolama - Nevşehir evden eve - puan hesaplama - ingiltere vizesi - Yalçın Eldoğan - Bahçe Mobilyaları - Bursa bulaşık makinası servisi - film sitesi - https://basitpara.com/ - instagram takipçi satın al