Telefon

Twitter’ın yeni özelliği platformu çok daha kullanışlı bir hale getirecek

Son vakitlerde ismi Elon Musk’tan farklı anılmayan Twitter, aslında son günlerde bir defa daha bu sürece ait gelişmeleriyle gündeme gelmişti. O denli ki Elon Musk’ın Twitter için daha evvel yaptığı lakin sonra vazgeçtiği teklifini bir kere daha sunmasıyla başlayan yeni süreç, bu sefer de toplumsal medya devinin kendisini naza çekerek teklifi reddetmesiyle noktalanmıştı. Lakin bu haberimizin konusu Elon Musk ile Twitter ortasında yılan kıssasına dönen bu süreç değil.

Sosyal medya devini gündeme taşıyan son gelişme, platform tarafından tanıtılan yeni bir özellik. Buna nazaran artık kullanıcılar, paylaştıkları tweetlerinde birden farklı cinsteki medya ögesine tek bir paylaşım içerisinde yer verebilecek.

Twitter’ın yeni özelliği platformu çok daha kullanışlı bir hale getirecek

Biraz daha açıklayacak olursak, bundan sonra yapılan bir paylaşım birebir vakitte hem fotoğraf, hem görüntü hem de gif içerebilecek. Twitter tarafından karma medya olarak isimlendirilen bu özellik sayesinde artık kullanıcılar istedikleri çeşitten medyaları birebir paylaşımları içerisinde takipçileriyle paylaşabilecekler.

Tabi bu Twitter’ın son periyotta üzerinde çalıştığı tek yeniliği değildi. Hatırlanacağı üzere kısa bir müddet evvel de tweet düzenleme özelliğini duyuran Amerikalı teknoloji devi, bu özelliği sırf Twitter Blue kullanıcılarıyla paylaşmasıyla tenkit oklarının gayesi olmuştu. Bakalım Twitter, tüm kullanıcıların merakla beklediği bu yeniliğini ne vakit genel kullanıma sunacak?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!