Teknoloji

Fiat Egea Sedan fiyat listesi: O denli saça bu türlü tarak!

Türkiye’nin en uygun fiyatlı otomobillerinden birisi olan Fiat Egea, üst üste aldığı artırımların akabinde bu özelliğini ne yazık ki kaybetti. Ülkemizde daha çok taksi olarak bedellendirilen modele Türkiye yollarında sık sık rastlayabilirsiniz. Kesim fiyatlarının ucuzluğu da göz önüne alınırsa, bu arabanın neden tercih edildiğini daha rahat anlayabiliyoruz.

Fiat Egea Sedan fiyat listesi: O denli saça bu türlü tarak!

Fiat, Türkiye’de ürettiği pek çok arabada olduğu üzere Egea Sedan modelinde de çok fazla seçenek sunuyor. Bu manada firmanın tüketicilerin aklını çelmeye çalıştığını söyleyebiliriz.

Egea için her ne kadar çok konforlu, yol tutuşu mükemmel yorumlarında bulunamıyor olsak da bu aracın hedefinin en uygun maliyetlerle üretilmek olduğunu unutmuyoruz. Modelin fiyatları her en kadar ülkemizde çok düşük olmasa da yurt dışında epey ucuza satıldığını biliyoruz.

Egea Sedan giriş segmentinde 389.900 TL’lik bir fiyattan satılıyor. Pazardaki rakiplerine kıyasla yeniden de daha uygun fiyatlardan alıcı bulan model, Easy olarak isimlendirilen donanım paketinde 1.4 litrelik benzinli bir motor ile geliyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
caraskal - Kaynak Mağazam - Beylikdüzü elektrikçi - Gebze Hukuk Bürosu - message near me - massage service antalya - Bursa bulaşık makinası servisi - https://basitpara.com/ - Betnano giriş için tıklayın!